היזמים

החברות ”עץ השקד” ו”א. חבר” הפועלות יחדיו בפרוייקט זה מספקות יחס אישי, משאבים וידע שהם המפתח למוניטין שלהן. החזון של החברות הנ”ל הוא להמשיך לבנות ללקוחותיהן תוך שמירה על איכות חסרת פשרות, דקדקנות, תודעת שירות מעולה, והקפדה על התקנים המחמירים ביותר, לשביעות רצון לקוחותיהן.

”עץ השקד” היא חברה העוסקת ביזמות וקבלנות נדל”ן של פרויקטים למגורים ופרויקטים מסחריים בישראל. אף כי השם ”עץ השקד” הוא חדש יחסית בשוק הנדל”ן הישראלי, שורשיה של החברה נעוצים עמוק בכל הקשור להקמה ולבנייה בארץ. מייסדיה של החברה היא משפחת טרוּבּוֹביץ‘ וניצני פעילותה אי שם בשנת 1929 בזמן המנדט הבריטי כשעתידה של המדינה עמד בסימן שאלה ונדרשו הרבה אמונה וחזון כדי לטעת שורשים. בשנת 2007, לאחר עשרות שנות בנייה והקמה, הצטרפה משפחת טרובוביץ‘ לחברה הקבלנית מגורי מודיעין בע”מ והוקמה קבוצת עץ השקד.

קבוצת עץ השקד מספקת מגוון רחב של שירותים לענף הנדל”ן הישראלי ולוקחת חלק פעיל בהתפתחותו בשנים האחרונות. החברה שומרת על מצוינות ומקצועיות בזכות הנסיון העשיר, ותחומיה התמחותה רבים עליהם היא אמונה. השותפים ב”עץ השקד” הם: ניל טרובוביץ‘, אבי מנדלר ובארי כהן. בחברה שלוש חטיבות המשלימות זו את זו: פיתוח נדל”ן, בנייה ושירותי ניהול. חטיבות אלו פועלות במקביל ומספקות פתרונות מקיפים וחדשניים.
יתרונה הבולט של חברת עץ השקד הוא בכך שהיא גם חברה יזמית וגם חברה קבלנית. עובדה זו מאפשרת לחברה שליטה מוחלטת על התהליך ומעניקה ללקוחותיה ביטחון פיננסי, תוך שמירה על גישת עבודה דקדקנית ומקיפה של כל פרט ופרט, ניהול וביצוע יעיל ומוקפד ושמירה על יחס אישי, משאבים וידע שהם המפתח למוניטין של החברה בענף הנדל”ן.
חברת ”א.חבר” היא חברה ירושלמית בבעלות וניהול אבי חבר, העוסק ביזמות נדל”ן של פרוייקטים למסחר ולמגורים בהיקפים גדולים ביותר בארץ, ומנהלת פרוייקטים בסדר גודל של כמיליארד ש”ח. את הפרוייקט ינהל יוסי הרשטיק יעוץ וניהול – בעל מוניטין ושם ברמה הארצית, העוסק ביעוץ וניהול בפרוייקטים דומים מזה עשרות שנים.

עץ השקד

א.חבר בע״מ

© 2014 - 2015 מגדל נשרים | עיצוב ובניה newave

כלל הפרטים לעיל, לרבות המידע, התמונות, ההדמיות, הריהוט וכיו”ב הינם להמחשה בלבד ואין בהם כדי לחייב את היזמים בכל דרך או אופן שהוא.
את היזמים יחייבו יחייבו הסכם חתום כדין, וכן את התשריטים, התוכניות והמפרטים שיצורפו לו. הריהוט להמחשה בלבד.