המיקום

מגדל הנשרים יוקם בלב גבעת שאול – בכניסה לעיר ירושלים, אזור הנחשב לאחת מרצועות התעסוקה והמסחר המודרניות, המבוקשות, המבוססות והמרכזיות ביותר של העיר -השופעת בבנייני משרדים, חנויות ומסעדות.
תנופת התכנון, הפיתוח והבנייה הרבים של האזור, כמו גם תכנון קו הרכבת הקלה החדש והכניסה החדשה לירושלים מכביש תל אביב בפתחה של גבעת שאול יביאו גם הם לתנופה רבה לאזור כולו.
אזור התעסוקה של גבעת שאול כולל בתוכו מקבץ של משרדי ממשלה, חברות מסחריות גדולות וארגונים ציבוריים, כגון: רשות המיסים, רשות ניירות ערך, משרד מבקר המדינה, בתי המשפט לענייני משפחה, בית המשפט לענייני עבודה, הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, הרשות השנייה לטלויזיה ולרדיו, מטה חברת הביטוח ”הראל”, הנהלות בנקים, חברות הייטק ועוד.
מגדל הנשרים ממוקם בין שני הרחובות המרכזיים והרחבים – רחוב כנפי נשרים ורחוב בית הדפוס מה שהופך את מיקומו לאסטרטגי, נוח ונגיש עבור כולם.

נגישות

סמיכות לכביש תל אביב ירושלים

הנגישות למגדל הנשרים תהיה קלה למבקרים מחוץ לעיר ומתוכה וזאת בזכות מיקומו של הפרוייקט בגבעת שאול הסמוכה ליציאה מהעיר ומאפשרת הגעה מהירה.

 

נגישות לרכבת הקלה

הקו החדש של הרכבת הקלה בירושלים מיועד לעבור בסמיכות מיידית לפרוייקט מרחוב כנפי נשרים.

 

מחלף 16 החדש יקשר את האזור ישירות לת”א

כבר בשנים הקרובות אמור להתווסף לכביש מס‘ 1 מחלף 16 המקשר את מערב העיר לכביש ירושלים תל אביב בסמיכות לפרוייקט.

 

מפת שליטה

מפת שליטה

© 2014 - 2015 מגדל נשרים | עיצוב ובניה newave

כלל הפרטים לעיל, לרבות המידע, התמונות, ההדמיות, הריהוט וכיו”ב הינם להמחשה בלבד ואין בהם כדי לחייב את היזמים בכל דרך או אופן שהוא.
את היזמים יחייבו יחייבו הסכם חתום כדין, וכן את התשריטים, התוכניות והמפרטים שיצורפו לו. הריהוט להמחשה בלבד.